Proszę wpisać szukaną frazę

O Dan Cake Polonia

Dan Cake Polonia jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Danii, Polsce, Szwecji, Norwegii oraz Bangladeszu, oferujące produkty świeże o przedłużonym terminie przydatności, chłodzone oraz głęboko mrożone.

Czołowy producent i dostawca

Dzięki stałemu rozwojowi technologii produkcyjnych oraz wdrażaniu wysokiej jakości produktów o doskonałym smaku, Dan Cake Polonia jest jednym z czołowych producentów pakowanych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także dostawcą marek prywatnych dla wiodących sieci handlowych, w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Wartości

Dan Cake pozostaje firmą rodzinną, która korzysta z wielopokoleniowego dziedzictwa oraz międzynarodowych doświadczeń, tworząc kulturę wielbicieli doskonałego smaku wypieków, które pozwalają konsumentom oszczędzać czas.

Poznaj nasze produkty

Dan Cake oferuje ponad 70 produktów w następujących kategoriach:

Spody tortowe

Biszkoptowe spody do przygotowania wielopoziomowych tortów z kremem. Dostępne w wersji o smaku waniliowym lub kakaowym.

Ciastka pakowane

Ciasta biszkoptowe w różnych wersjach smakowych i formatach: klasyczne ciasta typu keks, okrągłe babki oraz babki piaskowe w dużym rodzinnym rozmiarze, pakowane dla wygody.

Rolady biszkoptowe

Rolady z ciasta o smaku waniliowym i kakaowym, przekładane kremem mlecznym i owocowymi marmoladami wyrabianymi we własnym zakresie: truskawkowa, cytrynowa, malinowa, jagodowa. Produkt wytwarzany w Danii.

Muffinki

Babeczki z ciasta biszkoptowego w najchętniej wybieranych wersjach smakowych, popularna przekąska deserowa o smaku waniliowym z kawałkami mlecznej czekolady lub czekoladowej z kawałkami mlecznej czekolady oraz z nadzieniami owocowymi: truskawkowym i wiśniowym. Dostępne w opakowaniach typu single/pojedyncze oraz pakowanych po 4 sztuki w blistry.

Słodkie przekąski

Szeroki wybór słodkich przekąsek, w tym rogali z ciasta półfrancuskiego z nadzieniem, przekąsek z ciasta biszkoptowego z kremem, muffinek w wersji mini oraz tematycznych babeczek dekorowanych cukrowymi polewami i różnorodnymi posypkami.

Bułeczki mleczne

Bułeczki z pszennego ciasta drożdżowego z dodatkiem mleka odtłuszczonego, produktowane bez dodatku substancji konserwujących, pakowane w tzw. Clean Room. Dostępne w wersji klasycznej z aż 21% mleka odtłuszczonego, z kawałkami czekolady mlecznej, z nadzieniem o smaku waniliowym, z nadzieniem kakaowym

Bułki do hamburgerów i hot dogów

Bułki do hamburgerów wypiekane na bazie mąki pszennej i graham, z dodatkiem ziaren lub w wersji klasycznej, bez dodatku substancji konserwujących, na bazie oleju słonecznikowego

Chleby tostowe

Pieczywo tostowe wypiekane na naturalnym zakwasie chlebowym, bez dodatku substancji konserwujących, dostępne w wersji klasycznej pszennej oraz pełnoziarnistej.

Pieczywo do odpieku

Wstępnie wypieczone bułki i bagietki z ciasta pszennego, które wystarczy przez kilka minut podgrzać w piekarniku, aby stały się chrupiące i złociste. Wygodne rozwiązanie na zawsze świeże pieczywo, nawet kiedy sklepy są zamknięte.

Produkty premium

Produkty piekarnicze czerpiące z międzynarodowych tradycji piekarniczych krajów Europy Zachodniej, wypiekane przy użyciu najwyższej jakości składników i surowców według wieloletnich receptur: klasyczne strucle marcepanowe, ciasta w polewach czekoladowych, sękacze, kruche ciastka i chrupkie pieczywo, marcepanowe rolady i inne.

Produkty piekarnicze dla kanału HoReCa i Food Service:

Szeroka gama produktów świeżych, chłodzonych i głęboko mrożonych dedykowanych dla HoReCa oraz Klientów prowadzących dystrybucję food service. W naszym portfolio znajdują się także projekty realizowane w ścisłej współpracy z działami rozwoju produktów (R&D) naszych Klientów.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami!
Porozmawiajmy o możliwościach.