Proszę wpisać szukaną frazę
Aktualności prasowe 18 czerwca 2024 r.
To się nie kruszy! Ruszyła kampania Bułeczek Mlecznych

Wystartowała kampania naszych Bułeczek Mlecznych. Tym razem postawiliśmy na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania naszych produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowaliśmy m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace
z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.

Aktualności prasowe 14 maja 2024 r.
Dan Cake podaje obiad na nowo

Wystartowała kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół – nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.

Aktualności prasowe 5 marca 2024 r.
„Otwórz, połóż, odpoczywaj” – wystartowała nasza wielkanocna kampania

W tej kampanii ponownie zachęcamy odbiorców, aby zamiast poświęcać wiele godzin na przygotowanie wielkanocnych słodkości, skorzystali z bardzo prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie więcej czasu na to, co sprawia im przyjemność.

Aktualności prasowe 9 stycznia 2024 r.
Centrum Schlebiania – ruszyła nowa kampania Dan Cake

Trzon komunikacji stanowi aktywacja konsumencka realizowana w formacie kreatywnego konkursu. Zadaniem uczestników jest zakupić Chleb Tostowy Dan Cake pszenny lub pełnoziarnisty, a następnie wymyślić tekst pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej pomysłowe komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i gotówką, dając czas na chwilę przyjemności – nie tylko o poranku.

Aktualności prasowe 28 listopada 2023 r.
Startuje świąteczna kampania marki Dan Cake

W tegoroczne Święta Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane ciasta, które nie tylko znakomicie smakują, ale także świetnie się prezentują i zapewniają nam więcej spokoju i beztroski.

Aktualności prasowe 16 sierpnia 2023 r.
Startuje kampania reklamowa Bułeczek Mlecznych Dan Cake

Na sezon „Back To School” marka Dan Cake rusza z kampanią dla swojego sztandarowego produktu, jakim są Bułeczki Mleczne w trzech wariantach smakowych. Zaplanowane są wysokozasięgowe działania marketingowe, na które składa się ogólnopolska kampania telewizyjna, digitalowa oraz outdoorowa.

Aktualności prasowe 27 czerwca 2023 r.
Rusza kampania American Sandwich XXL od Dan Cake

Pod hasłem „Kroi się coś większego” marka wprowadza na rynek chleby tostowe wyróżniające się większym, niż standardowo, rozmiarem kromek i opakowań.

CSR 22 czerwca 2023 r.
Dan Cake rusza z wakacyjną trasą „Robimy Klimat Tour”

Firma Dan Cake Polonia startuje, podobnie jak w ubiegłym roku, z wakacyjną trasą po powiecie chrzanowskim. Stoisko firmy będzie można odwiedzić w ramach odbywających się lokalnie wydarzeń.

Aktualności prasowe 6 czerwca 2023 r.
Rusza kampania naszych produktów grillowych

Pod hasłem „Daj sobie czas na soczystą sztukę” przekonujemy odbiorców, że gdy sięga się po nasze wyroby piekarnicze, grillowanie staje się prawdziwą sztuką.

CSR 17 maja 2023 r.
Dan Cake wraz z Nadleśnictwem Chrzanów sadzi drzewa za przejechane kilometry

Marka Dan Cake w miniony poniedziałek wzięła udział w tegorocznej akcji sadzenia drzew, zorganizowanej przez Nadleśnictwo Chrzanów. Sadzenie odbyło się na terenie powiatu chrzanowskiego i stanowi planowy element gospodarki leśnej prowadzonej przez tutejsze nadleśnictwo.

Aktualności prasowe 22 marca 2023 r.
Bardzo prosty przepis na Wielkanoc z Dan Cake

„Otwórz, połóż, odpoczywaj” – pod takim hasłem zachęcamy odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt na gorączkowych przygotowaniach w kuchni, skorzystali z bardzo prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie tym samym czas na więcej chwil dla siebie.

CSR 18 stycznia 2023 r.
Opublikowaliśmy Raport Zrównoważonego Rozwoju

Opublikowaliśmy pierwszy w historii naszej spółki Raport Zrównoważonego Rozwoju. Dokument ten pod hasłem „Robimy Klimat” podsumowuje strategiczne projekty i inicjatywy zrealizowane w latach 2021-2022.

Aktualności prasowe 21 grudnia 2022 r.
Uruchomiliśmy własne centrum logistyczne

W ramach inwestycji o wartości 50 mln złotych na powierzchni 4,5 tys. m² zbudowane zostały trzy hale – załadunkowa, łącznikowa oraz w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania.

Aktualności prasowe 7 grudnia 2022 r.
Daj Sobie Czas na Święta

Trwa nasza świąteczna kampania, w ramach której zachęcamy do tego, by nie poddawać się stresującej, świątecznej gonitwie i zamiast tego spędzać czas tak, jak się lubi.

Aktualności prasowe 7 października 2022 r.
Dan Cake schlebia na śniadanie

Startujemy z kolejną aktywacją konsumencką. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody, należy zakupić promocyjne opakowanie Chleba Tostowego pszennego, pełnoziarnistego lub maślanego i stworzyć tekst pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej kreatywne komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i voucherami prezentowymi, dając czas na coś przyjemnego z samego rana.

Aktualności prasowe 5 września 2022 r.
Dan Cake daje wolne od obowiązków

Pod hasłem „Wolne od obowiązków” zachęcamy uczestników konkursu do tworzenia zabawnych usprawiedliwień i zyskiwania tym samym dodatkowego czasu na ulubione zajęcia.

CSR 23 czerwca 2022 r.
Rusza wakacyjna trasa Dan Cake „Robimy Klimat Tour”

Startujemy z wakacyjną trasą po powiecie chrzanowskim. Stoisko naszej firmy będzie można odwiedzić w ramach odbywających się lokalnie wydarzeń.

CSR 4 maja 2022 r.
Posadziliśmy 4000 drzew
Robimy Klimat! W minioną sobotę wspólnie wraz z Nadleśnictwem Chrzanów zorganizowaliśmy wielką akcję sadzenia 4000 drzew. Wzięli w niej udział m. in. pracownicy naszej firmy wraz z rodzinami, pracownicy Parku Etnograficznego w Wygiełzowie, a także dzieci z klubów sportowych i organizacji wspieranych przez Dan Cake.

 

Aktualności prasowe 11 kwietnia 2022 r.
Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Nowe produkty 22 marca 2022 r.
Dan Cake daje czas na świąteczne przyjemności  

Święta wielkanocne to wyjątkowy moment w roku, nieodłącznie kojarzący się z pielęgnowaniem tradycji, rodzinną atmosferą i ogromem absorbujących przygotowań. Nierzadko czas, który chcielibyśmy przeznaczyć na odpoczynek i niespieszne spotkania w gronie najbliższych, jest zarezerwowany na przyrządzanie, doprawianie, pieczenie i dekorowanie przyrządzonych przez nas dań i deserów… Czy jest w takim razie coś, co możemy zrobić, by zwolnić tempo i móc celebrować świąteczny czas, poświęcając go przede wszystkim na to, co jest dla nas najważniejsze i sprawia nam przyjemność?  

CSR 9 marca 2022 r.
Pomoc dla Ukrainy

Będąc firmą wspierającą rozmaite inicjatywy naturalnym dla nas jest to, aby w pełni zaangażować się w pomoc tym, którzy w tak dramatycznych chwilach potrzebują jej najbardziej. Podejmujemy obecnie szereg działań na rzecz uchodźców przybywających z dotkniętej wojną Ukrainy, szukających u nas schronienia i pomocy.

CSR 12 stycznia 2022 r.
Tak od ponad 1,5 roku Robimy Klimat!

Mija już ponad półtora roku, od kiedy w marcu 2020 wystartowaliśmy z naszym projektem „Robimy Klimat”. Realizujemy w jego ramach firmową strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, na którą składa się szereg inicjatyw.

CSR 30 listopada 2021 r.
Robimy Klimat z Akademią Młodego Strażaka

W ramach naszego projektu CSR „Robimy Klimat” nawiązaliśmy współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Chrzanowie.

Z życia firmy 19 listopada 2021 r.
Świętujemy jubileusz 30 lat obecności na rynku polskim

Mleczne bułeczki, babki, rolady, spody tortowe, chleby tostowe, muffinki, gofry…Produkty sygnowane logo Dan Cake można wymieniać bez końca, trudno też znaleźć kogoś, kto o by ich nie znał. Dostępne zarówno w mniejszych sklepach, jak i dużych sieciach handlowych, od trzech dekad pozwalają konsumentom oddawać się prawdziwej beztrosce.

CSR 17 listopada 2021 r.
Wspieramy Szlachetną Paczkę

„Robimy Klimat” Świąt wspierając tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki.

Nowe produkty 15 listopada 2021 r.
Poszerzamy asortyment o nową linię ciast w domowym stylu

Do naszego portfolio produktów piekarniczo-cukierniczych wprowadzamy ciasta cięte z blachy i wypiekane w foremce – wszystko po to, aby nasi klienci mogli zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

CSR 10 listopada 2021 r.
Zasponsorowaliśmy zmywarkę dla Domu Aniołów Stróżów

Dom Aniołów Stróżów to organizacja, z którą współpracujemy i którą wspieramy od zeszłego roku.

CSR 30 września 2021 r.
Przeciwdziałamy marnowaniu żywności w ramach ogólnopolskiej kampanii „Często Dobre Dłużej”
CSR 13 września 2021 r.
Wspieramy powstanie Anielskiego Ogrodu Klimatycznego

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW to szczególne miejsce, które postanowiliśmy wspierać już jakiś czas temu. A teraz nasza współpraca się rozwija – najnowszym projektem, w który zaangażowaliśmy się jako Partner, jest powstanie Anielskiego Ogrodu Klimatycznego.

CSR 8 września 2021 r.
Zebraliśmy 10 000 zł na leczenie Janka Kozuba
Dzięki zaangażowaniu Pracowników Dan Cake w specjalną edycję naszego Odjechanego Wyzwania przekazaliśmy 10 000 PLN na leczenie Jaka Kozuba, chorującego na SMA.
Aktualności prasowe 24 sierpnia 2021 r.
Dan Cake wdrożył innowacyjne narzędzie
 do komunikacji B2B

Uruchamiamy własne, nowoczesne rozwiązanie technologiczne, służące do kompleksowej wymiany informacji handlowych – Progresywną Aplikację Webową.

CSR 12 sierpnia 2021 r.
Posadzimy 4000 drzew

Inicjatywa jest efektem współpracy z Nadleśnictwem Chrzanów, a jej trzon stanowi wewnętrzne wyzwanie sportowe, organizowane z udziałem pracowników firmy Dan Cake.

CSR 11 sierpnia 2021 r.
Wspieramy Armię Janka

U kilkumiesięcznego Janka Kozuba z Chrzanowa zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Dołączyliśmy do jego Armii, by pomóc zebrać środki na jeden z najdroższych leków świata.

CSR 30 lipca 2021 r.
Każdy quest jest wyjątkowy

Rozmowa z Krzysztofem Florysem, Wiceprezesem Zarządu Fundacji Mapa Pasji, współautorem questów Dan Cake „Na Szlaku Beztroski”.

CSR 28 lipca 2021 r.
Nasz mural oczyszczający powietrze już gotowy!

Ma moc 170 drzew i można na nim odszukać charakterystyczne dla regionu miejsca oraz detale związane ze sportowymi i proekologicznymi aktywnościami.  Mowa o muralu, który z końcem lipca powstał w Chrzanowie w wyniku współpracy, którą podjęliśmy z Miastem Chrzanów oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Chrzanowie.

Aktualności prasowe 14 lipca 2021 r.
Kampania Dan Cake na sezon grillowy

Sezon otwarty na dobre” – pod takim hasłem zapraszamy konsumentów do celebrowania trwającego sezonu grillowego.

Aktualności prasowe 1 lipca 2021 r.
Wystartowaliśmy z wakacyjną aktywacją konsumencką

„Pysznie się składa” – pod takim hasłem zapraszamy konsumentów do udziału w angażującym konkursie. Akcja ma na celu budowanie świadomości produktowej wokół gofrów i spodów tortowych.

CSR 29 czerwca 2021 r.
Dan Cake stworzy w Chrzanowie antysmogowy mural

Inicjatywa zostanie zrealizowana w ramach współpracy podjętej przez markę z Miastem Chrzanów oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Chrzanowie. Ma ona na celu nie tylko uwypuklenie walorów przyrodniczych i turystycznych regionu, ale także w ciekawy, artystyczny sposób zwrócić uwagę opinii publicznej na problem zanieczyszczenia powietrza.

CSR 2 czerwca 2021 r.
Pobiegliśmy dla Domu Aniołów Stróżów

Z okazji Dnia Dziecka zaangażowaliśmy się i czynnie wzięliśmy udział w Charytatywnym Biegu na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. To kolejna inicjatywa realizowana w ramach naszego projektu CSR „Robimy Klimat”.

CSR 21 maja 2021 r.
Dan Cake sponsorem MKS Fablok Chrzanów

W ramach projektu Robimy Klimat nawiązaliśmy współpracę z Miejskim Klubem Sportowym Fablok w Chrzanowie! Jako firma odpowiedzialna społecznie z przyjemnością angażujemy się w wartościowe, lokalne inicjatywy – zwłaszcza, jeżeli dotyczą sportu i promowania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Aktualności prasowe 14 maja 2021 r.
Startujemy z kampanią telewizyjną Bułeczek Mlecznych

„Kawał Pysznego Śniadania” – pod takim hasłem marka Dan Cake rusza pierwszą kampanią telewizyjną w Polsce. Akcji towarzyszą działania w obszarze digital i konkursowa aktywacja konsumencka 

CSR 13 maja 2021 r.
Odjechane Wyzwanie Dan Cake vol. 2

Robimy Klimat! Wystartowaliśmy z drugą edycją naszego firmowego „Odjechanego Wyzwania”. Realizujemy je ponownie we współpracy z  Activy Bike & Run App, tym razem jednak nasi pracownicy zbierają punkty nie tylko za jazdę na rowerze, ale także za bieganie. 

CSR 30 kwietnia 2021 r.
Na Szlaku Beztroski – uruchamiamy trzy lokalne gry terenowe

Z okazji 30-lecia obecności w Polsce uruchamiamy na terenie Chrzanowa i okolic tzw. Questy – lokalne gry terenowe. Inicjatywa, która startuje już 1 maja br., powstała z myślą o mieszkańcach oraz pracownikach firmy i ich rodzinach, a także turystach odwiedzających okolice Chrzanowa. Czym są questy i co ma na celu ten projekt?

Aktualności prasowe 13 kwietnia 2021 r.
Spody to podstawa!

Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake. Aktywacja ma na celu budowanie zasięgowej świadomości produktowej.

Bez kategorii 18 marca 2021 r.
Pieczenie ciasta nie musi być mąką…

Tradycyjnie wystartowaliśmy z wielkanocną komunikacją konsumencką. W ramach aktywacji zachęcamy odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt w kuchni pozwolili sobie na beztroski odpoczynek i skorzystali z gotowych, wygodnych i smacznych wypieków od Dan Cake.

Bez kategorii 22 grudnia 2020 r.
Dan Cake rusza z rozbudową zakładu

Firma Dan Cake Polonia rozbudowuje swój zakład w Chrzanowie o własne centrum logistyczne.  To kolejny etap inwestycji realizowanych przez naszą spółkę w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Bez kategorii 14 grudnia 2020 r.
Pierwszy Dzień Beztroski: wystartowała świąteczna aktywacja konsumencka

Uruchomiliśmy nową, bożonarodzeniową aktywacją konsumencką. Zapraszamy wszystkich do tego, by drugiego dnia Świąt celebrować pierwszy Dzień Beztroski. To moment, kiedy po wysiłku, jaki został włożony w przygotowanie uroczystych Świąt, należy nam się odpoczynek, a naszym jedynym zmartwieniem powinien być wówczas dylemat, na zjedzenie jakiego wypieku świątecznego się zdecydujemy.

Bez kategorii 9 grudnia 2020 r.
Sukces kampanii „Bułeczki z Mleczkiem”

Jak skutecznie zakomunikowaliśmy konsumentom zwiększoną zawartość mleka w Bułeczkach Mlecznych? Postawiliśmy na ciekawe, angażujące działania oraz ogrom mlecznych inspiracji, uruchamiając aktywację konsumencką i realizując szereg aktywności jej towarzyszących. Efekt? Osiągnęliśmy znakomite zasięgi, docierając do różnych grup docelowych w sposób najbardziej atrakcyjny dla każdej z nich.

Bez kategorii 30 listopada 2020 r.
Wspieramy Dom Aniołów Stróżów

Pomaganie innym to istotny element codziennej działalności firmy Dan Cake. Wspólnie z naszymi pracownikami systematycznie angażujemy się w szereg aktywności, mających na celu zmianę naszego otoczenia na lepsze. Tym razem zdecydowaliśmy się wesprzeć Dom Aniołów Stróżów w realizacji świątecznej kampanii fundraisingowej oraz jej celów statutowych.

Bez kategorii 20 listopada 2020 r.
Robimy Klimat!

W codziennej działalności staramy się postępować odpowiedzialnie i etycznie, uwzględniając potrzeby naszego najbliższego otoczenia: klientów, współpracowników i lokalnych społeczności. Dbamy także o środowisko naturalne, które traktujemy jako nasze wspólne dobro. Dlatego postanowiliśmy uruchomić platformę RobimyKlimat.pl, na której prezentujemy realizowane przez nas projekty CSR. Zapraszamy także do zgłaszania pomysłów na kolejne, warte realizacji inicjatywy, mające na celu poprawę jakości naszego życia.

Bez kategorii 9 listopada 2020 r.
Od pszczół możemy się wiele nauczyć – rozmowa z Mateuszem Czopkiewiczem

Rozmowa z Mateuszem Czopkiewiczem, pracownikiem Dan Cake opiekującym się firmową pasieką.

Bez kategorii 6 listopada 2020 r.
Odjechane Wyzwanie Dan Cake

Zmniejszona emisja CO2, lepsza kondycja i zdrowie, spalone kalorie. To tylko część profitów płynących z wyzwania rowerowego, które właśnie ukończyli pracownicy Dan Cake.

Bez kategorii 1 października 2020 r.
Jesień w Pszczółkowie

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień. W naszej pasiece to czas dokarmiania, leczenia i przygotowania pszczół do zbliżającego się sezonu zimowego.

Bez kategorii 14 września 2020 r.
Bułeczki z Mleczkiem – konkurs na 15-lecie

Nasze Bułeczki Mleczne obchodzą swoje 15. urodziny. Z tej okazji startujemy z ciekawą kampanią, realizowaną we współpracy z Andrzejem Mleczko, który stworzył dla marki Dan Cake serię zabawnych ilustracji. Jedna z nich zawiera pusty dymek komiksowy, ponieważ akcji towarzyszy konkurs, w ramach którego uczestnicy mogą zaproponować zabawną, pasującą do kontekstu, treść wypowiedzi.

Bez kategorii 21 sierpnia 2020 r.
Wielki Dzień Pszczół w Dan Cake

8 sierpnia obchodzony jest w Polsce Wielki Dzień Pszczół. To święto szczególnie ważne dla naszej firmy, od kiedy zainstalowaliśmy przy naszym zakładzie własną pasiekę. Obchody uczciliśmy piknikiem dla rodzin pracowników, z wieloma pszczelimi atrakcjami.

CSR 12 sierpnia 2020 r.
Dan Cake partnerem BTS Rekord Bielsko-Biała

Nawiązaliśmy współpracę z Beskidzkim Towarzystwem Sportowym Rekord – to kolejna aktywność naszej marki w obszarze CSR, mająca na celu popularyzację aktywnego stylu życia wśród młodzieży.

CSR 22 lipca 2020 r.
Uruchomiliśmy miejską pasiekę!

Na terenie zakładu Dan Cake w Chrzanowie stanęły ule. Projekt ma na celu zwiększenie bioróżnorodności okolicy oraz zwrócenie uwagi na problem wymierania pszczół. Stanowi także istotny element firmowej strategii zrównoważonego rozwoju.

Bez kategorii 16 czerwca 2020 r.
Kampania „Pysznie się składa”

3,2,1… start! Pod hasłem „Pysznie się składa” ruszyła kampania gofrów Dan Cake. Kwintesencją akcji jest angażujący konkurs – dzięki wirtualnemu konfiguratorowi, na stronie www.pyszniesiesklada.pl, każdy może skomponować swojego idealnego gofra, z dowolnymi dodatkami, a następnie zareklamować go, tworząc chwytliwe hasło reklamowe.

Bez kategorii 10 kwietnia 2020 r.
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Dan Cake Polonia

Bez kategorii 25 marca 2020 r.
Działania zapobiegawcze firmy Dan Cake Polonia przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, firma Dan Cake Polonia wprowadziła w swoim zakładzie produkcyjnym w Chrzanowie specjalne rozwiązania i procedury. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz utrzymanie ciągłości produkcji i dostaw to priorytetowe dla spółki kwestie.

Bez kategorii 18 października 2019 r.
NOWA ODSŁONA KAMPANII MARKETINGOWEJ „SMAK BEZTROSKI”

Tym razem Smak Beztroski wsparty bestsellerowymi bułeczkami mlecznymi trafi bezpośrednio do trzech miast w Polsce: Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. W tych miastach na kilka dni powstaną specjalne cukiernie pełne Smaku Beztroski, w których mieszkańcy miast zostaną obdarowani bułeczkami mlecznymi TO GO! W sumie planowane jest rozdanie 100 tys. bułeczek mlecznych.

Bez kategorii 30 czerwca 2019 r.
Ogłoszenie wyników konkursu Smak Beztroski

20 czerwca zakończył się konkurs Smak Beztroski. Dziękujemy wszystkim za udział i tysiące zgłoszeń!

 

 

Aktualności prasowe 22 maja 2019 r.
Dan Cake ulubioną marką Polaków 2019

Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, otrzymał tytuł Ulubiona Marka Polaków 2019 w kategorii „Pieczywo i Tortilla”.

Aktualności prasowe 20 maja 2019 r.
Ruszyła kolejna odsłona kampanii Smak Beztroski

Dan Cake uruchomił drugą już odsłonę kampanii promującej Smak Beztroski. 7 krótkich, 30-sekundowych filmów, przedstawia specjalnie stworzoną Cukiernię Beztroski, której bogata oferta produktów piekarniczych i cukierniczych odpowiada na różnorodne, wręcz archetypowe potrzeby konsumentów.

Z życia firmy 16 maja 2019 r.
Dan Cake na PLMA w Amsterdamie

Już 22-23 maja po raz kolejny pojawimy się z naszymi produktami na targach marek własnych PLMA w Amsterdamie.