Proszę wpisać szukaną frazę

Poznaj nas

Dan Cake Polonia to jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju. Od 2004 roku Spółka jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii Polsce oraz w Bangladeszu.

Policzalny sukces

Dan Cake Polonia to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się organizacja. Zakład produkcyjny Spółki mieści się w Chrzanowie i posiada obecnie 7 linii produkcyjnych. Spółka dostarcza produkty zarówno pod swoją marką Dan Cake, jak i na zamówienie największych sieci detalicznych w Polsce w ramach oferty marek prywatnych. 

Szeroka gama produktów

Podstawą sukcesu marki Dan Cake w Polsce jest połączenie międzynarodowych doświadczeń Grupy oraz polskich tradycji piekarniczo-cukierniczych. Oferta produktowa grupy wciąż się rozwija. Obecnie gama wyrobów oferowanych przez nas w Polsce obejmuje około 70 artykułów, w tym pieczywo, chleby tostowe, bułeczki mleczne oraz ciasta (rolady, babki, keksy, muffinki, rogaliki, spody tortowe, wafle, tarteletki i wiele, wiele innych).

Piekarnia talentów

Dan Cake Polonia zatrudnia obecnie ok. 400 pracowników w 11 różnych działach, od księgowości, przez Research & Development, po produkcję. U nas znajdzie się miejsce dla każdego, bo oferujemy także staże dla studentów. Chciałbyś z nami pracować? Poznaj nas lepiej, sprawdź aktualne oferty i aplikuj!

Historia

Dan Cake to firma rodzinna, która wciąż docenia i kultywuje wartości rodzinne.

Rok 1931

Została założona pierwsza piekarnia Dan Cake przez Jensa Eskildsena, w małej duńskiej miejscowości Simmelkjaer, na północ od Give. Powstała ona z marzenia Jensa Eskildsena o stworzeniu firmy, która wypiekałaby pyszne, przywołujące na myśl smak dzieciństwa ciasta.

Rok 1959

Dan Cake odniósł sukces na rynku duńskim. Z uwagi na dynamiczny rozwój spółki, spółka przeniósła swoją siedzibę do większego miasta Give i uruchomiła nowoczesne i wydajne linie produkcyjne.
Był to początek działalności firmy na skalę przemysłową, z zachowaniem tradycyjnych i lubianych przez Duńczyków receptur oraz naturalnych składników.

Rok 2004

Dan Cake jest obecnie czołowym producentem ciast biszkoptowych i rolad w Skandynawii. Zakłady produkcyjne Grupy zlokalizowane są w Danii, Niemczech, Bangladeszu oraz w Polsce, gdzie Grupa działa od 2004 roku.

Misja i wartości

Misją Dan Cake jest budować firmę nowoczesną, odpowiedzialną społecznie,
podchodzącą z szacunkiem do każdego pracownika oraz społeczności lokalnej.

Podchodzimy z pasją do każdego działania i chcemy zapewniać
naszym klientom oraz konsumentom produkty i usługi najwyższej jakości.

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie – dobro lokalnej społeczności jest dla nas bardzo ważne, dlatego wspieramy rozwój jej mieszkańców oraz organizowane lokalnie akcje społeczne.

(Nie)powtarzalne walory smakowe

Koncentrujemy się na zapewnieniu naszym konsumentom najlepszych, powtarzalnych walorów smakowych przy każdym zakupie naszego produktu.

Wysoka jakość

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i działań, stosując ideę Clean Label - kładziemy nacisk na używanie najlepszych naturalnych surowców, jeśli tylko jest to możliwe.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa żywności zgodnie z wymaganiami prawa i potwierdzamy go certyfikatem IFS.

Pracownicy

Nasi pracownicy są dla nas najwyższą wartością – dajemy im godne warunki pracy i jednakowe szanse do rozwoju. Traktujemy ich jako największych Ambasadorów naszej marki.

Nowe technologie

Nieustannie koncentrujemy się na innowacjach, dbając przy tym o środowisko naturalne. Dzięki technologiom przyjaznym środowisku, oszczędnie korzystamy z zasobów naturalnych i źródeł energii, optymalizujemy surowce potrzebne do produkcji i odzyskujemy lub utylizujemy odpady.

Pobierz Code of Conduct
Beztroska jest naszą misją

Dzięki naszym produktom możesz cieszyć się beztroskim czasem bez obowiązków.

Polityka jakości

Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa żywności zgodnie z wymaganiami prawa i potwierdzamy go certyfikatem IFS.

Pobierz politykę jakości bezpieczeństwa żywności.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Poza tym Spółka wdrożyła  standardy HACCP, Dobrej Praktyki Produkcyjnej, Dobrej Praktyki Higienicznej oraz wymagania normy ISO 9001. Dzięki temu Dan Cake bardzo dokładnie monitoruje bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji i zarządzanie wszelkimi wewnętrznymi procesami.

Clean Label - naturalne składniki

Do produkcji wyrobów Spółka wykorzystuje naturalne składniki, również pochodzące z certyfikowanych upraw, i domowe receptury czerpiące z najlepszych tradycji piekarniczych przeniesionych na grunt produkcji przemysłowej, zgodnie z założeniami idei Clean Label, czyli czystej etykiety

Jak powstają nasze produkty

Nasze produkty powstają z pasji i doświadczenia. Każdy z wprowadzonych produktów został dokładnie przez nas opracowany, z dbałością o każdy szczegół - tak, żeby gwarantował nie tylko jak najwyższą jakość, ale też takie same doznania smakowe przy każdym otwarciu. Takiemu podejściu zawdzięczamy uznanie konsumentów, a tym samym naszą silną pozycję rynkową w Polsce.

Nasze linie produkcyjne są jednymi z najnowocześniejszych w Europie, ale korzystamy jednocześnie ze sprawdzonych, zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych, receptur.

Opracowanie receptury
Składniki
Produkcja
Gotowy produkt,
zadowolony konsument
Nagrody i wyróżnienia

Dan Cake od lat przoduje w rankingach konsumentów. Jesteśmy ulubioną marką w Polsce.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest naszym świadomym wyborem, pozwalającym inwestować w

naszą przyszłość. Polityka Firmy Dan Cake Polonia bazuje na stabilnym rozwoju, promując

uczciwość i przejrzystość wprowadzonych zasad, dbając jednocześnie o personel firmy,

środowisko naturalne i rozwój w każdym obszarze.

Pobierz politykę zrównoważonego rozwoju.