Proszę wpisać szukaną frazę
Rusza kampania American Sandwich XXL od Dan Cake

Pod hasłem „Kroi się coś większego” wprowadzamy na rynek chleby tostowe wyróżniające się większym, niż standardowo, rozmiarem kromek i opakowań. 

Bazą koncepcji kreatywnej jest zastosowanie analogii do szeroko rozumianej kultury amerykańskiej i zastosowanie slangu „ponglish”, będącego efektem połączenia polskich i angielskich elementów językowych. Chleby tostowe American Sandwich XXL swoim rozmiarem i nazwą nawiązują bowiem do typowych, familijnych opakowań produktów spożywczych dostępnych w amerykańskich sklepach.

Podstawą przekazu komunikacyjnego akcji są dwa spoty, które w apetyczny sposób przedstawiają pieczywo od Dan Cake w powiększonym rozmiarze - pozwalające zmieścić na jednej kromce dużo więcej składników, niż na kromce standardowej wielkości, a tym samym zaspokoić nawet większy głód. Spoty emitowane będą w ramach kampanii display oraz w mediach społecznościowych i na platformach VOD.

Dodatkowo na stronie www.KroiSieCosWiekszego.pl można zapoznać się z inspirującymi przepisami bazującymi na powiększonym wariancie pieczywa tostowego od Dan Cake.

Chleby American Sandwich XXL od Dan Cake dostępne są na rynku w dwóch wersjach – wypiekanej na bazie mąki pszennej oraz pełnoziarnistej – a także występują w dwóch gramaturach opakowań – 375 g oraz 750 g. Są to produkty wszechstronne, które stanowią doskonałą bazę do posiłków zarówno w opcji na ciepło, jak i na zimno. Wyróżnia je większy rozmiar kromek, w porównaniu do innych tego typu produktów na rynku.

Wróć do aktualności