Proszę wpisać szukaną frazę
Spody to podstawa!

Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy - stylistki specjalizującej się w fotografii kulinarnej. Do każdej receptury wykorzystane zostały produkty Dan Cake, ale w różnej stylistyce i z innymi dodatkami. Zdjęcia ukazują torty i ciasta, które można przyrządzić dzięki dostępnym na rynku wariantom Spodów Tortowych.

Apetyczne ujęcia z sesji wraz z przepisami można zobaczyć w popularnych czasopismach kobiecych o tematyce lifestyle’owej oraz kulinarnej, takich jak „Olivia” „Elle” „Przyślij Przepis”, „Moje Gotowanie” czy „Dobre Rady”. Dzięki temu z naszym przekazem docieramy do odbiorców stanowiących grupę docelową promowanych produktów.

Kampania jest prowadzona również w naszych mediach społecznościowych i potrwa do końca kwietnia. Za koncept i realizację aktywacji odpowiada agencja 19 Południk.

Wróć do aktualności