Proszę wpisać szukaną frazę
Dan Cake pobiegł dla Domu Aniołów Stróżów

Z okazji Dnia Dziecka pracownicy Dan Cake wzięli udział w Charytatywnym Biegu na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. To kolejna inicjatywa realizowana w ramach firmowego projektu CSR „Robimy Klimat”.

Dom Aniołów Stróżów Dan Cake wspiera już od kilku miesięcy, na różnych polach. W grudniu firma pomogła stowarzyszeniu w organizacji kampanii świątecznej oraz zapewniła słodkie upominki w ramach paczek świątecznych dla dzieciaków.

- Cieszymy się, że dzięki bieganiu, które jest także elementem naszego firmowego "Odjechanego Wyzwania", możemy pomagać w pokonywaniu ograniczeń i przeciwności ponad 130 dzieciom wykluczonym społecznie - mówi Małgorzata Chudzik, prezes zarządu Dan Cake Polonia.

Dan Cake, oprócz wspierania lokalnych organizacji, angażuje się w szereg inicjatyw proekologicznych, na rzecz pracowników firmy i mających na celu podniesienie jakości życia mieszkańców Chrzanowa i okolic. W ramach projektu „Robimy Klimat” zainstalowana została m.in. miejska pasieka i łąka kwietna. Przed tegoroczną Majówką firma uruchomiła również tzw. Questy – trzy lokalne gry terenowe, które oprócz walorów edukacyjnych zapewniają aktywną rozrywkę nie tylko mieszkańcom, ale również wszystkim przyjezdnym.

 

Wróć do aktualności