Proszę wpisać szukaną frazę
Dan Cake partnerem BTS Rekord Bielsko-Biała

W ramach współpracy podpisana została umowa partnerska. Firma Dan Cake współfinansuje zakup sprzętu, odzieży sportowej, piłek czy mini bramek, a logo marki można zobaczyć m.in. na koszulkach zawodników.

Dziękujemy firmie Dan Cake Polonia za chęć współpracy, wsparcie i zaangażowanie w działalność Klubu. Takie kooperacje są bardzo potrzebne, ponieważ pomagają promować sport i zdrowy styl życia wśród młodzieży. Jesteśmy otwarci na nowe działania i rozwijanie nawiązanego partnerstwa – komentuje Bogusław Matloch, Członek Zarządu ds. szkolenia, BTS Rekord Bielsko-Biała.

W Klubie na co dzień trenuje ponad trzystu zawodników i zawodniczek. Opiekę nad nimi sprawuje grupa ponad dwudziestu trenerów. Zespół futsalowy występuje na szczeblu ekstraklasy i jest aktualnym Mistrzem Polski.

Jako firma odpowiedzialna społecznie od lat angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy, szczególnie w rejonie południowej Polski, gdzie posiadamy zakład produkcyjny i centrum logistyczne. W ramach współpracy chcemy wspierać rozwój klubu i przyczyniać się do jego dalszych sukcesów – podsumowuje Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake Polonia.

Sezon startuje już 31 sierpnia br., a rozgrywki będą odbywały się przez całą jesień.

Wróć do aktualności