Proszę wpisać szukaną frazę
Stanowisko: Technolog produkcji
Miejsce pracy: Chrzanów
Dział: Produkcji
Obowiązki
  • Praca w zespołach projektowych, tworzenie koncepcji Technologicznych nowych linii produkcyjnych, współpraca z Działem Handlowym i Marketingiem
  • Kontrola i Rozwój parametrów procesu technologicznego, przygotowywanie dokumentacji technologicznej nowych produktów
  • Współpraca z działem technicznym, działem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych nowych surowców w celu optymalizacji procesu bez wpływu na finalną jakość produktu oraz bez wpływu na proces produkcyjny (straty na surowcach oraz wydajność linii)
  • Udział w rozruchach linii produkcyjnych
  • Mapowanie parametrów procesu linii produkcyjnych- analiza, optymalizacja i standaryzacja procesów wytwarzania
  • Poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań technologicznych dla obecnych linii produkcyjnych
  • Kontakt z serwisantami i dostawcami nowych rozwiązań technologicznych
Wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym (preferowane produkcja piekarniczo-cukiernicza)
  • Wykształcenie wyższe o profilu Technologii Żywności, Biotechnologii lub pokrewne
  • Znajomość wymagań podstawowych systemów jakościowych obowiązujących w przemyśle spożywczym (HACCP, IFS)
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Minimum dobry poziom znajomości język angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, otwartość w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego programu emerytalnego
  • Benefity takie jak: wczasy pod gruszą, premie świąteczne oraz premia noworoczna
  • Dodatki jubileuszowe oraz z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych
  • Zasze dobre i świeże ciacho do kawy ;)
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych: Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dan Cake Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.