Proszę wpisać szukaną frazę
Pomoc dla Ukrainy

Będąc firmą wspierającą rozmaite inicjatywy naturalnym dla nas jest to, aby w pełni zaangażować się w pomoc tym, którzy w tak dramatycznych chwilach potrzebują jej najbardziej. Podejmujemy obecnie szereg działań na rzecz uchodźców przybywających z dotkniętej wojną Ukrainy, szukających u nas schronienia i pomocy.

  • Ukraińcom będącym Pracownikami naszej firmy zaoferowaliśmy indywidualne wsparcie oraz jesteśmy do ich dyspozycji w przypadku konieczności udzielenia innej pomocy.
  • Pracownikom Dan Cake Polonia, którzy przyjęli pod swój dach rodziny uchodźców z Ukrainy, zaoferowaliśmy dofinansowanie, które pozwoli pokryć choć część zwiększonych kosztów wyżywienia i utrzymania.
  • Oferujemy zatrudnienie 10 osobom - członkom rodzin naszych obecnych pracowników z Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju lub osób, które zostały przyjęte przez naszych pracowników pod ich dach.
  • Przygotowujemy paczki żywnościowe dla pracowników oraz mieszkańców Chrzanowa i okolic, którzy przyjęli pod swój dach uchodźców lub wspierają we własnym zakresie zbiórki żywności w regionie.
  • Jesteśmy w kontakcie z instytucjami prowadzącymi zbiórki i organizacjami pozarządowymi w naszym regionie, aby na bieżąco reagować na zgłaszane przez nich potrzeby w zakresie przekazywania produktów żywnościowych naszej produkcji.
  • Utworzyliśmy specjalny fundusz kryzysowy, który pozwoli sfinansować niektóre z koniecznych i ważnych inicjatyw realizowanych w naszym regionie.
  • Ponadto na pomoc humanitarną w trybie pilnym przeznaczamy 66 palet produktów Dan Cake, które we współpracy z naszymi klientami oraz organizacjami pozarządowymi trafią do Lwowa i dalej, w rejon wschodniej Ukrainy, stojącej przed widmem klęski wywołanej brakami w dostępności jedzenia. Jesteśmy także gotowi zwiększać zakres tej formy pomocy adekwatnie do potrzeb.

Wierzymy, że razem możemy więcej.

#SolidarniZUkrainą.

Wróć do aktualności