Proszę wpisać szukaną frazę
Bułeczki z Mleczkiem – konkurs na 15-lecie

Rysunki Andrzeja Mleczki w nietypowy, a jednocześnie angażujący sposób pomagają komunikować nowy, jeszcze lepszy skład Bułeczek Mlecznych, które zawierają teraz aż 31% mleka.

W ramach aktywacji zrealizowane zostały dwa spoty reklamowe, które emitowane będą w ramach digitalowej kampanii zasięgowej w serwisie YouTube, na Facebook’u i Instagramie.

Pierwszy powstał we współpracy z Jerzym Dytkiewiczem - topowym reżyserem filmów z kategorii „table top“.

Bułeczki Mleczne zaprezentowane są w nim niezwykle apetycznie, w otoczeniu słodkich dodatków. Pokazanie ich w sposób slowfoodowy oraz skupienie uwagi widza na kuszących, pobudzających wyobraźnię ujęciach ma zachęcać do celebrowania śniadania i delektowania się nim.

 

YouTube video

 

Drugi spot to produkcja telewizyjna, zrealizowana przez studio F25. Dan Cake zaprasza odbiorców do dwóch, kontrastujących ze sobą światów: śniadaniowego chaosu, w którym wszystko idzie nie tak. I drugiego, pełnego spokoju i harmonii, będącego miejscem śniadaniowej beztroski, gdzie prym wiodą Bułeczki Mleczne od Dan Cake w otoczeniu rozmaitych dodatków.

 

YouTube video

 

Do udziału w kampanii marka Dan Cake zaprosiła także influencerów. Bułeczki Mleczne pojawią się na ich kanałach w serwisie You Tube, na Facebook’u oraz Instagramie w różnych rolach, m.in. jako składnik inspirujących przepisów kulinarnych, a także jako element udanego, rodzinnego śniadania.

– Nasze Bułeczki Mleczne to kultowy, uwielbiany przez konsumentów produkt. Uruchamiając kampanię chcieliśmy z jednej strony zakomunikować zwiększoną do 31% zawartość mleka, a z drugiej ich wszechstronność. Bułeczki Mleczne stanowią bowiem znakomitą alternatywę dla zwykłego pieczywa, a w połączeniu z różnymi apetycznymi dodatkami mogą zamienić śniadanie w prawdziwą ucztę. Dlatego zdecydowaliśmy się na pokazanie ich w otoczeniu pysznych składników, pobudzając zmysły konsumentów i inspirując ich do zatrzymania się na chwilę, zapraszając do świata beztroski Dan Cake – mówi Wiktor Kowalski, Brand Manager w Dan Cake Polonia.

Za koncept strategiczny, scenariusz spotu TV, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony www akcji odpowiadała agencja 19 Południk, która prowadzi również komunikację akcji w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Spoty zostały zrealizowane przez studio F25 (spot TV) oraz

Jerzego Dytkiewicza, a budowanie zasięgów i kampanię reklamową w Google, na Facebook’u i Instagramie realizuje adCookie. Kampania potrwa 6 tygodni, od 14 września do 25 października 2020 r. Na autorów najciekawszych propozycji konkursowych czekają atrakcyjne nagrody, m.in. odkurzacze iRobot Roomba, zestawy porcelany Villeroy & Boch czy ekspresy do kawy Tchibo Cafissimo.

 

Regulamin i szczegółowe informacje dostępne są na stronie akcji:

www.buleczkizMleczkiem.pl

Wróć do aktualności