Proszę wpisać szukaną frazę
Wspieramy Armię Janka

U kilkumiesięcznego Janka Kozuba z Chrzanowa zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Dołączyliśmy do jego Armii, by pomóc zebrać środki na jeden z najdroższych leków świata.

9 milionów złotych – na taką kwotę zostało wycenione życie kilkumiesięcznego Janka Kozuba z Chrzanowa, który od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Cena terapii genowej z wykorzystaniem najdroższego na świecie leku przekracza możliwości rodziców, dlatego do pomocy włączył się szereg osób, firm i instytucji .

Dan Cake, jako firma zaangażowana społecznie, nie mogla przejść wokół sytuacji małego chłopca obojętne. Postanowiliśmy wkroczyć w szeregi Armii Janka  i wspomóc rodziców chłopca w prowadzonej zbiórce.

W tym celu zorganizowaliśmy specjalną edycję naszego wewnętrznego Odjechanego Wyzwania. Nasi Pracownicy jeżdżąc na rowerze lub biegając pokonują kolejne kilometry, a te przeliczane są na złotówki, którą wpłacimy na leczenie chłopca.

Oprócz podejmowania aktywności sportowych zapewniamy ponadto nasze słodkie wypieki na pikniki charytatywne, które odbywają się w Chrzanowie w sierpniowe weekendy.

Ty też możesz pomóc!

KLIKNIJ i wesprzyj zbiórkę!

Wróć do aktualności