Proszę wpisać szukaną frazę
Startujemy z kampanią telewizyjną Bułeczek Mlecznych

Zabawny spot, promujący Bułeczki Mleczne Dan Cake jako sposób na szybkie i udane rodzinne śniadanie, będzie emitowany zarówno w telewizji (POLSAT i TVN), jak i na platformach VOD oraz w mediach społecznościowych, zapewniając tym samym szerokie dotarcie do grupy docelowej. Emisja spotu w TV rozpocznie się 17 maja br.  

 

Kampanię poprzedziliśmy badaniami konsumenckimi, które potwierdziły silną pozycję i wysoką rozpoznawalność Bułeczek Mlecznych Dan Cake w swojej kategorii. Dzięki ogólnopolskiej kampanii i emisji spotu w TV, przy jednoczesnym luzowaniu obostrzeń i powrocie dzieci do nauki stacjonarnej w szkołach, skutecznie docieramy do kluczowych dla nas grup docelowych, budując wysokozasięgową świadomość produktową - mówi Wiktor Kowalski, Brand Manager Dan Cake. - Trwająca równolegle aktywacja konsumencka ma na celu pokazanie szerokiego wachlarza możliwości spożywania Bułeczek Mlecznych. Sprawdzają się one bowiem nie tylko jako słodka przekąska, ale również alternatywa dla tradycyjnego pieczywa podczas codziennych śniadań i baza do deserów - dodaje.  

 

 

YouTube video

 

 

Emisji spotu towarzyszy konkursowa aktywacja konsumencka. Zadaniem uczestników jest dokonanie zakupu promocyjnego opakowania Bułeczek Mlecznych i zarejestrowanie kodu z etykiety na stronie www.buleczkimleczne.plNastępnie należy stworzyć własną propozycję zabawnego kawału, inspirując się zdjęciami Bułeczek Mlecznych w otoczeniu apetycznych dodatków. Wszystkie zgłoszone przez uczestników propozycje można obejrzeć w galerii na stronie internetowej aktywacji.  

Konkurs potrwa do 29 czerwca br. Na laureatów, którzy stworzą najzabawniejsze kawały, czekają atrakcyjne nagrody: smartphony Apple IPhone 11, hulajnogi elektryczne Frizzo Slick, głośniki i słuchawki bezprzewodowe JBL oraz zestawy produktów marki Dan Cake. 

 

Wróć do aktualności