Proszę wpisać szukaną frazę
Robimy Klimat!

W codziennej działalności staramy się postępować odpowiedzialnie i etycznie, uwzględniając potrzeby naszego najbliższego otoczenia: klientów, współpracowników i lokalnych społeczności. Dbamy także o środowisko naturalne, które traktujemy jako nasze wspólne dobro.

Dlatego postanowiliśmy uruchomić platformę RobimyKlimat.pl, na której prezentujemy realizowane przez nas projekty CSR.

Zapraszamy także do zgłaszania pomysłów na kolejne, warte realizacji inicjatywy, mające na celu poprawę jakości naszego życia.

Podejmujemy szereg działań, w ramach których realizujemy naszą wizję społecznej odpowiedzialności, spójną z przyjętą przez Dan Cake strategią zrównoważonego rozwoju. Stanowią one efekt długotrwałych, pełnych zaangażowania analiz otoczenia i środowiska naturalnego oraz potrzeb współpracowników i otoczenia lokalnego.

To, co łączy wszystkie powyższe obszary naszych aktywności, to LUDZIE, którzy stoją za zmianami na lepsze i których realnie w tym wspieramy.

Jak Dan Cake Robi Klimat?

Działamy na rzecz lokalnych społeczności oraz realizujemy szereg inicjatyw pozytywnie wpływających na środowisko naturalne i jakość życia okolicznych mieszkańców. W naszych działaniach pamiętamy o współpracownikach, zmierzając do stworzenia miejsca przyjaznego ich rozwojowi. Wdrażamy i realizujemy inicjatywy mające na celu zadbanie o ich zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Założenie własnej pasieki, uruchomienie firmowego wyzwania rowerowego czy zorganizowanie miejskich gier terenowych dla lokalnych społeczności, to tylko wybrane aktywności, poprzez które Robimy Klimat. Wszystkie nasze projekty prezentujemy na stronie www.RobimyKlimat.pl, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich, którym bliskie są wyznawane przez nas wartości. Którzy chcą zobaczyć, jak sumą małych kroków zmieniamy nasz świat na lepsze.

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do aktualności