Proszę wpisać szukaną frazę
Firma Dan Cake Polonia publikuje Raport Zrównoważonego Rozwoju

Dan Cake Polonia – czołowy producent w branży piekarniczo-cukierniczej – publikuje pierwszy w historii spółki Raport Zrównoważonego Rozwoju. Dokument ten pod hasłem „Robimy Klimat” podsumowuje strategiczne projekty i inicjatywy zrealizowane w latach 2021-2022.

Raport obejmuje informacje pozafinansowe firmy z pięciu obszarów transformacyjnych Agendy 2030 Organizacji Narodów Zjednoczonych, znanych jako zasada 5P: Ludzie, Nasza planeta, Dobrobyt, Pokój na świecie i Partnerstwo. W każdej podjętej inicjatywie firma Dan Cake Polonia wskazuje realizowane przez nią cele, nawiązujące do 17 globalnych celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Pierwszy raport to ważny krok dla Dan Cake Polonia, który pokazuje, że spółka nie tylko jest liderem w swojej branży, ale także dba o transparentność i realizuje liczne działania w kluczowych kwestiach środowiskowych i społecznych. Wierzymy, że Raport ten pozwoli zrozumieć obecnym, jak i przyszłym interesariuszom, w jaki sposób Dan Cake działa w obszarze zrównoważonego rozwoju. Naszą strategię  w Polsce już od lat realizujemy w sposób społecznie odpowiedzialny, wdrażając rozwiązania mające na celu sprzyjać ochronie środowiska naturalnego i wspieraniu społeczności lokalnej, co już na stałe wpisało się w naszą kulturę organizacyjną. – podsumowuje Małgorzata Chudzik, członek zarządu Dan Cake Polonia.

Raport można pobrać ze strony www.dancake.pl w dwóch wersjach językowych:

Wróć do aktualności