Proszę wpisać szukaną frazę
Dan Cake startuje z kampanią produktów grillowych

Pod hasłem „Daj sobie czas na soczystą sztukę” marka przekonuje odbiorców, że gdy sięga się po jej wyroby piekarnicze, grillowanie staje się prawdziwą sztuką.

Bazą przekazu komunikacyjnego kampanii jest nietypowa sesja zdjęciowa, dzięki której wypieki marki Dan Cake stały się elementem artyzmu. Na stronie www.SoczystaSztuka.pl można zapoznać się z inspirującymi zdjęciami potraw oraz przepisami na dania z grilla - bazującymi właśnie na pieczywie Dan Cake - które swoimi nazwami nawiązują do kierunków w sztuce.

Ideę kampanii wzmacniają prowadzone dwutorowo działania: w digitalu, a także w outdoorze. Billboardy przedstawiające produkty grillowe Dan Cake, inspirowane dziełami sztuki, będzie można zobaczyć w największych miastach w całej Polsce, na aż 565 nośnikach.

Wyroby piekarnicze stanowią nieodzowny element kultury grillowania. Konsumenci coraz chętniej sięgają po bułki do hot-dogów czy hamburgerów w różnych wariantach - także te wypiekane na zakwasie, z ciasta brioche czy na bazie mąki pełnoziarnistej. Coraz większą popularnością cieszą się w sezonie grillowym także wypieki o bardziej rzemieślniczym lub etnicznym charakterze, jak tortille czy różnego rodzaju podpłomyki, także znajdujące się w portfolio Dan Cake. Dlatego w ramach kampanii marka ponownie daje konsumentom czas na niespieszne delektowanie się stworzonymi przez nich daniami. Pakowane wypieki Dan Cake cechuje bowiem wygoda użycia - są one gotowe tuż po wyjęciu z opakowania, a w połączeniu z mięsem, bądź jego roślinnymi alternatywami, pozwalają szybko stworzyć ulubione potrawy, które dzięki naszej wyobraźni są nie tylko smaczne, ale i piękne.

Za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony www akcji odpowiada agencja 19 Południk, która prowadzi również komunikację w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Za kampanię outdoorową odpowiadają AMS oraz Clear Channel, a kampanię w digitalu Value Media. Sesja zdjęciowa została zrealizowana przez studio produkcyjne We are foodoo, w składzie Jacek Taranko (foto)
i Kasia Zielińska (food styling i przepisy).

Kampania potrwa do końca lipca br. Strona www akcji:

www.SoczystaSztuka.pl

Wróć do aktualności