Proszę wpisać szukaną frazę
Dan Cake sponsorem MKS Fablok Chrzanów

Miejski Klub Sportowy Fablok Chrzanów kontynuuje miejscowe tradycje związane z piłką nożną, sięgające 1926 roku. Od początku związany był z Pierwszą Fabryką Lokomotyw w Chrzanowie – stąd najpopularniejsze rozgrywki organizowane przez Klub noszą nazwę „Lokomotywa Cup”. 

 Cieszymy się, że do grona sponsorów naszego klubu dołącza firma Dan Cake Polonia. Każda nowa umowa sponsorska to dla nas powód do radości i dumy. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie obopólną korzyść i zrealizujemy razem wiele ciekawych projektów. W planach mamy m.in. zorganizowanie Mikołajkowych turniejów dla najmłodszych roczników naszej akademii, kontynuowanie rozgrywek Magic-Sport Ligii Futsalu, a także cyklu turniejów „Lokomotywa Cup” – mówi Maciej Gądek, prezes MKS Fablok Chrzanów.  

Logo marki Dan Cake można zobaczyć m.in. na strojach zawodników czy bannerach meczowych. Firma wspiera również finansowo i produktowo organizowane przez Klub imprezy sportowe. 

– Marka Dan Cake w tym roku obchodzi 30-lecie obecności na rynku polskim. To dobry czas, by jeszcze bardziej zaangażować się w inicjatywy lokalne, zwłaszcza gdy dotyczą sportu i popularyzowania aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Chcemy systematycznie wspierać działalność i rozwój Klubu oraz przyczyniać się do jego dalszych sukcesów – dodaje Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.  

Dan Cake, oprócz wspierania sportu, angażuje się w szereg inicjatyw proekologicznych, na rzecz pracowników firmy i mających na celu podniesienie jakości życia mieszkańców Chrzanowa i okolic. W ramach projektu „Robimy Klimat” zainstalowana została m.in. miejska pasieka i łąka kwietna. Przed tegoroczną Majówką firma uruchomiła również tzw. Questy – trzy lokalne gry terenowe, które oprócz walorów edukacyjnych zapewniają aktywną rozrywkę nie tylko mieszkańcom, ale również wszystkim przyjezdnym. 

Wróć do aktualności