Proszę wpisać szukaną frazę
Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Chrzanów, woj. małopolskie
Dział: Dział Kadr
Obowiązki
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników
  • sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS, US i GUS
  • profesjonalna obsługa pracowników w sprawach kadrowo-płacowych
  • sporządzanie stosownych sprawozdań i raportów
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 4 lata)
  • dobra znajomość programu kadrowo- płacowego Optima, Płatnik oraz MS Office
  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • przyjazne środowisko pracy
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych: Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dan Cake Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.