Proszę wpisać szukaną frazę
Pobiegliśmy dla Domu Aniołów Stróżów

Z okazji Dnia Dziecka zaangażowaliśmy się i czynnie wzięliśmy udział w Charytatywnym Biegu na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. To kolejna inicjatywa realizowana w ramach naszego projektu CSR "Robimy Klimat". 

Cieszymy się, że dzięki bieganiu, które jest także elementem naszego firmowego "Odjechanego Wyzwania", możemy pomagać w pokonywaniu ograniczeń i przeciwności ponad 130 dzieciom wykluczonym społecznie.

Dom Aniołów Stróżów wspieramy już od kilku miesięcy, na różnych polach. W grudniu pomogliśmy stowarzyszeniu w organizacji kampanii świątecznej oraz zapewniliśmy słodkie upominki w ramach paczek świątecznych dla dzieciaków.

Dan Cake, oprócz wspierania lokalnych organizacji, angażuje się w szereg inicjatyw proekologicznych, na rzecz pracowników firmy i mających na celu podniesienie jakości życia mieszkańców Chrzanowa i okolic. W ramach projektu „Robimy Klimat” zainstalowana została m.in. miejska pasieka i łąka kwietna. Przed tegoroczną Majówką firma uruchomiła również tzw. Questy – trzy lokalne gry terenowe, które oprócz walorów edukacyjnych zapewniają aktywną rozrywkę nie tylko mieszkańcom, ale również wszystkim przyjezdnym.

 

 

 

 

 

Wróć do aktualności