Proszę wpisać szukaną frazę
Ogłoszenie wyników konkursu Smak Beztroski

Otrzymaliśmy tysiące beztroskich prac.

Z nieco mniejszą beztroską wybraliśmy 58 szczęściarzy, których postanowiliśmy nagrodzić.

Poniżej lista zwycięzców, z którymi będziemy kontaktować się bezpośrednio w sprawie wysyłki nagród. Gratulacje! 🙂

 

Telefony iPhone XR 64 GB wygrywają: 

 1. Poranna bitwa z mężem na poduszki, gdy pierz w górę się unosi, a synek nagle STOP!, bułeczki Dan Cake wnosi. "Smacznego poranka!" - Anna B.
 2. Smak beztroski to smak DAN CAKE boski i atmosfera plaży, o czym każdy marzy. Smak beztroski jest tam, gdzie rodzina i gdzie nie liczy się godzina. - Kamila F.
 3. Zabawy z moim wnuczkiem, bo ten 6-letni dżentelmen potrafi wyłuskać ze mnie pokłady radości i spontaniczności, które były gdzieś przez lata ukryte. - Grażyna M.

Tostery Smeg wygrywają:

 1. Zapach świeżo skoszonej trawy u Dziadków, widok bezkresnego błękitu nieba, dotyk kropli ciepłego deszczu na twarzy... - Agnieszka M.
 2. Chwila, w której mogę myśleć o smaku, zapachu i delektować się każdym kęsem bez zbędnych myśli. - Łukasz P.
 3. Rajzowanie, maszkietów wcinanie i o cołkim świecie łosprowianie, a do tego szklonka tyju, Dan Cake marmurkowo zista i moja gryfno lipsta! - Grzegorz M.
 4. Pocałunek od męża na "dzień dobry", uśmiechy dzieci podczas śniadania, wspólne robienie kanapek z Dan Cake i dzielenie się apetytem na szczęście! - Alicja K.
 5. Kogel mogel - nie zapomnę, jak siadałam na schodach razem z dziadkiem, a jego spracowane ręce kręciły mi moje ulubione danie w szklaneczce. - Monika Z.

Bony Netflix o wartości 150 PLN wygrywają:

 1. Koktajl na bazie Muffinek od Dan Cake, 3 porcji nic nierobienia, 6 łyżek czasu dla siebie, ciekawych książek i wielu metrów dystansu do codzienności. - Agnieszka D.
 2. Mam ulubioną knajpkę azjatycką i kucharza, któremu dałbym się adoptować. Zamawiam wołowinę po tajlandzku i za chwilę znikają wszystkie troski. - Robert K.
 3. Smak szczawiu, który zrywałam z działki. Nikt wtedy nie myślał o tym, czy jest czysty, czy nie chodził po nim jakiś robak. To właśnie beztroska. - Andżelika C.
 4. Spojrzenie ze szczytu po całym dniu górskiej wędrówki. - Paulina Ł.
 5. Naleśniki z miękkim jak obłoki twarogiem! Babcia Erna robiła je dla mnie w swojej bajkowej, zielonej kuchni! Gdy je jem, czuję się, jakbym jadła rajskie chmury! - Natalia C.
 6. Bułeczka mleczna, bo teleportuje do przedszkola, z Alexandry mała Ola. Krzysztofa zmienia w Krzysia - śniadanie bez niej jest jak zoo bez misia! - Paweł I.
 7. Dzieciństwo, spędzone w objęciach rodziców. Wtedy czułam się taka bezpieczna, bo rodzice byli obok. Świat dorosłych nie jest już tak beztroski... - Karolina N.
 8. Magia chwili, gdy razem z wnukiem biegamy po łące w poszukiwaniu dmuchawców. Bukiety w dłoni, cień rzucany przez brzozę, Dan Cake... idealnie! - Maria C.
 9. Smak dzieciństwa, wtedy wszystko było prostsze i beztrosko żyło się. - Monika N.
 10. W codzienności wiele małych radości. Uśmiech na twarzy córki od rana, wszystko co złe od nas odgania. Wspaniałe życie mamy, bo się wzajemnie kochamy. - Dagmara S.
 11. Produkty Dan Cake na każdą okazję pyszne i gotowe, które nie zaprzątają przygotowaniem moją głowę. Kocham je skrycie, bo ratują niejedną okazję i życie. - Kinga L.
 12. Słodka chwila, którą mogę się rozkoszować i rozpieszczać swe podniebienie, delektując się słodyczami Dane Cake. - Anna S.
 13. W tym momencie mojego życia smak beztroski odczuwam wtedy, kiedy moje dzieci już śpią, a ja na tarasie, obok mój mąż, i wieczorne rozmowy bez końca. - Katarzyna A.
 14. Taki rodzaj błogostanu, kiedy wszystko MOGĘ, niczego nie MUSZĘ! - Renata L.
 15. Smak, przy którym nie liczę sekund. Jest to niesamowite doznanie spowolnionej chwili. - Łukasz M.
 16. Soczysty arbuz, którego smak przypomina mi letnie poranki w ogrodzie babci. Sok spływający z brody i „Babciu, kleję się!” wystarczało mi do szczęścia. - Marta Z.
 17. Dzieciństwo, gdy człowiek nie martwił się o nic, a do szczęścia wystarczyło mu 2 zł i koledzy, no i oczywiście pyszne bułki pieczone przez babcię. - Aneta P.
 18. Smak beztroski to dla mnie uczucie dziecięcej radości! Gdy umiemy śmiać się do woli, nawet gdy 'cały świat' jest na nas obrażony! - Weronika B.
 19. Smak beztroski to dla mnie cieszyć się dzieciństwem mojego synka wcześniaka. Beztrosko jest patrzeć, jak rozwija się prawidłowo i poznaje świat. - Angelika K.
 20. Moment zamykania oczu, smakując Dan Cake - wtedy czuję dom, mimo bycia kilkaset kilometrów od niego i odkrywania świata, którego wciąż jest mi za mało. - Magdalena G.
 21. Wieczorne bieganie, pies mym kibicem, co dotrzymuje kroku, uskrzydlającym dopingiem etiuda Chopina, uwielbiam jej słuchać biegnąc po zmroku… - Kazimierz C.
 22. Chodzenie po drzewach i zdarte kolana, ale w tle krzycząca mama, że mi tej przyjemności zabrania. - Olga M.
 23. Relaks_ON Praca_OFF Przyjaciele_IN Nad głową_SUN Wokół_PARAWAN I z CAKE DAN_FUN! - Agnieszka H.
 24. Radość każdego dnia i spełnianie swoich pasji. To czas, kiedy mogę wrócić do dzieciństwa i przytulić się do mamy. - Elżbieta R.
 25. Mama. Tata. Ich opieka. Trudne lata 70-te i słodycze od moich rodziców. Blok czekoladowy, szyszki z ryżu i lizaki z karmelu... Kocham Was za to. - Elżbieta P.
 26. Niespieszne delektowanie się smakołykami przygotowanymi w rodzinnym gronie. - Amelia B.
 27. DZIECIŃSTWA WSPOMNIENIE, BUZIA WYSMAROWANA CZEKOLADĄ, W TRAWIE LEŻENIE, RADOŚĆ, ZABAWA, NAJLEPSZE CHWILE... A BYŁO ICH AŻ TYYYYYLE! 🙂 - Kasia R.
 28. Popołudnia, gdy słońce późnym latem delikatnie ogrzewało ostatnimi ciepłymi promieniami... jeżyny, śliwki węgierki, a ja miałam je na wyciągnięcie ręki. - Jolanta S.
 29. Dan Cake, bo rozwiązuje rozkoszy kwestię i budzi w sercu uśpioną bestię, dokonuje słodkiego tuningu i żyję jak na beztroskim dopingu! - Mirosław N.
 30. Lekko elektroniczny, trochę syntetyczny i bardzo anarchistyczny smaczek nienastawiania budzika. - Ewa L.
 31. Koniec diet, po latach piekła w hedonizm uciekłam, rozpieszczam wewnętrzne 40-sto letnie dziecko DAN CAKE goframi i śmieję całymi dniami 🙂 - Iwona M.
 32. Gdy się nie spalam, wyręczyć się pozwalam! Ciasto od Dan Cake, na wynos kawa... Koc, książka, słońce, zieleń, chwila, dla siebie... Jestem w niebie! - Magdalena P.
 33. Telefon OFF, Relax ON - ja, hamak i DAN CAKE GÓRA, co tam, że w biurze czeka papierów FURA! - Izabela P.
 34. Nuta niepokorności wpleciona w pajęczą sieć misterności i delikatnej enigmatyczności tworzenia, pyłkiem słodko pachnących kwiatów otulona. - Monika W.
 35. Na Sycylię dać drapaka, leżeć na plaży w ramionach chłopaka, usłyszeć KOCHAM CIĘ na szczycie wulkanu, zjeść Dane Cake w sercu Mediolanu! - Martyna B.
 36. Powrót do czasów kiedy największym niebezpieczeństwem były bajkowe potwory wychodzące spod łózka i antidotum na nie - babciny kisiel truskawkowy 🙂 - Paulina G.
 37. Smak mojego dzieciństwa mimo mojej od urodzenia ruchowej niepełnosprawności!!! - Dominika G.
 38. Okruszki przyjemności i inne, małe radości. To całus o poranku i garść czereśni z drzewa, słodka dokładka ciasta i śmiech, gdy powoli wybrzmiewa. - Magdalena K.
 39. Błyskawiczna kanapka ze śmietaną i cukrem chwycona przelotem z rąk babci i pogryzana w przelocie, by nie przerywać zabawy. - Agnieszka G.
 40. Pidżama przez cały weekend, dobre jedzenie i spokój. - Maria S.
 41. Poranek ze świeżymi bułeczkami od DAN CAKE, gdyż sama piec nie muszę oraz ich CIACHO do kawy, którym nigdzie nie nakruszę! - Ewa C.
 42. Moment, kiedy wracam z pracy ubrany w garnitur, a córeczka ciągnie mnie za rękę do pokoju i w koronie wróżki piję z nią niewidzialną herbatkę. - Kamil P.
 43. Chwila, gdy wybiegam z pracy, zrzucam obcasy, gdy w domowym bałaganie otula mnie stara sofa i otwieram babeczki Dan Cake.... to wszystko , co kocham! - Aleksandra P.
 44. Wypieki od serca i wspomnienia ocalone od zapomnienia; doświadczamy tego co niematerialne i tworzymy rodzinną historię – fascynującą i pełną emocji. - Elżbieta S.
 45. Zabawa w podchody, jedzenie bułeczek mlecznych na zawody, ojojowanie kolana, gdy przypadkiem sobie stłuczę, Dan Cake jest do beztroski kluczem! - Milena P.
 46. Ciasto z truskawkami pieczone w domowym piekarniku, popijane gorącą kawą ziarnistą z mlekiem, w wieku nastu lat. - Agnieszka S.
 47. Niczym niezmącony wdzięk chrupiącej szarlotki, zapach cynamonu, słodycz dojrzałych jabłek, uśmiech mojej babci... - Renata I.
 48. Jedno miejsce, tak dziś zapomniane, a kiedyś tak przez wszystkie dzieci uwielbiane: TRZEPAK! Że blisko mi do 40? Z Dan Cake gubię lata i kilogramy 😉 - Bartosz K.
 49. Myśląc o smaku beztroski widzę, a wręcz czuję bułeczki mleczne ♥ Od lat zabieram je na mobilne śniadanka, a podróż = urlop = beztroska = Dan Cake 😀 - Kamila K.
 50. Rabarbar moczony w cukrze, jedzony latem, w ogrodzie mojej babci, pod drzewem czereśniowym. - Karolina K.-P.
Wróć do aktualności