Proszę wpisać szukaną frazę
NOWA ODSŁONA KAMPANII MARKETINGOWEJ „SMAK BEZTROSKI”

 

 

Tym razem Smak Beztroski wsparty bestsellerowymi bułeczkami mlecznymi trafi bezpośrednio do trzech miast w Polsce: Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. W tych miastach na kilka dni powstaną specjalne cukiernie pełne Smaku Beztroski, w których mieszkańcy miast zostaną obdarowani bułeczkami mlecznymi TO GO! W sumie planowane jest rozdanie 100 tys. bułeczek mlecznych.

Cała akcja promocyjna pod hasłem „Beztroska to bułka z mlekiem” rozpocznie się w Krakowie, w którym już od poniedziałku 21.10 można otrzymać bułeczki mleczne wraz z kubkiem gorącej kawy lub kakao.

Piekarnie pełne Smaku Beztroski powstaną w:
• Krakowie na dolnej płycie Ronda Mogilskiego – dolna płyta: 21-24 października
• Warszawie na skwerze przed PKiN od Al. Jerozolimskich: 28-31 października
• Wrocławiu przed wejściem na Dworzec Główny od ul. Piłsudskiego: 4-7 listopada.

Doświadczanie beztroski w codziennym, zabieganym życiu to duże wyzwanie. W Dan Cake wierzymy jednak, że „Beztroska to bułka z… mlekiem”. Przez trzy jesienne tygodnie od poniedziałku do czwartku będziemy dzielić się nią w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, serwując nasze pyszne bułeczki mleczne oraz gorącą kawę lub kakao, żeby stan beztroski towarzyszył naszym Konsumentom cały dzień. Zapraszamy wszystkich do naszej mobilnej Cukierni Beztroski na chwilę wytchnienia.

Akcja eventowa pod hasłem „Beztroska to bułka z mlekiem” została wsparta specjalnym filmem promocyjnym, który można obejrzeć na kanale YouTube marki oraz na kanałach social media Dan Cake.

 

 

Wróć do aktualności