Proszę wpisać szukaną frazę
Stanowisko: Kierownik działu rozwoju nowych technologii
Miejsce pracy: Chrzanów, woj. małopolskie
Dział: Techniczno-Konstrukcyjny
Obowiązki
  • Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną dla wskazanych projektów/obszarów
  • Kontakt z klientem oraz współpraca z innymi działami w zakresie prac oraz przepływu informacji odnośnie prowadzonych projektów.
  • Udział we wprowadzaniu zmian procesu oraz usprawnień produkcji
  • Planowanie obsady i kierowanie pracownikami, a także planowanie zdolności produkcyjnych
  • Bieżąca optymalizacja procesów warsztatowych
  • Planowanie i organizowanie prac, oraz rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu konstruowania, technologii wytwarzania oraz eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • Bezpośrednia współpraca z działem konstrukcyjnym
  • Przygotowywanie wycen prac, oraz harmonogramów montażu
  • Zapewnianie ciągłości dostaw części montażowych
  • Pozyskiwanie i rozliczanie wspierających ekip monterskich
  • Współpraca z działem Inwestycji, UR, Produkcją, R&D i Kontrolą jakości w sprawach projektowych
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac oraz ryzyka w projektach
Wymagania
  • Wykształcenie mile widziane wyższe inżynieryjne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac instalacyjnych i kierowaniu zespołem mechaników
  • Bardzo dobra, praktyczna umiejętności czytania rysunku technicznego i znajomość oprogramowania CAD (Autocad)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość technologii montażu oraz spawania konstrukcji stalowych, rurociągów, osprzętu.
  • Znajomość procesów obróbki metali.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod wpływem stresu.
  • Znajomość budowy maszyn w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Pracę i rozwój na ścieżce kariery w stabilnej firmie o wypracowanej już pozycji rynkowej;
  • Stacjonarną pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale;
  • Możliwość rozwoju zawodowego indywidualnie dopasowanego do Twoich oczekiwań;
  • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze;
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności ;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość czynnego brania udziału w projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii;
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych: Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dan Cake Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.